O nas

Kim jesteśmy?

Jest nas już na pokładzie pięcioro, pięcioro fascynatów zdrowego i aktywnego trybu życia. Od 2016 roku wspólnie gotujemy / dowozimy / planujemy / ustalamy / zaopatrujemy / sprawdzamy / … ( roboty nie brakuje ) pod szyldem Fatway Catering. Każdego ranka staramy się maksymalnie umilić Twój dzień dostarczając zdrowe i pyszne posiłki prosto pod drzwi Twojego domu. Dostarczamy catering dietetyczny do miast północy naszego kraju tj. Słupsk oraz okolice, Koszalin oraz okolice, Ustka ,Sławno i Darłowo.

Chętnie doradzamy

Z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj diety na podstawie konsultacji żywieniowej, która może odbyć się w najwygodniejszej dla Ciebie formie – od rozmowy telefonicznej, przez email i media społecznościowe na umówionym spotkaniu w naszej restauracji kończąc.

Podjęliśmy wyzwanie

Jesteśmy młodzi, głodni wyzwań i ambitni. Naszym celem jest obudzenie w Tobie głodu wysiłku, potu i spełniania marzeń. Ugotujemy pyszne i niesamowicie zdrowe posiłki, które dadzą Ci mnóstwo energii na realizację marzeń a tym samym uwolnimy Cię od godzin spędzanych w kuchni. Wchodzisz w to?

Dajemy gwarancję!

Na rynku pojawiło się wiele usług cateringu dietetycznego i rozumiemy, że możesz mieć niezły orzech do zgryzienia decydując się na konkretną ofertę dlatego oprócz niskich cen dajemy Ci gwarancję zadowolenia i efektów!

Zamów zestaw testowy (zamówienie na 1 szt.) i rozsmakuj się w naszych daniach. Jeśli nasza oferta z jakiegokolwiek powodu nie przypadnie Ci do gustu zwrócimy pieniądze za zestaw testowy i nie zadamy ani jednego pytania (o ile sam nie będziesz chciał/a nam podpowiedzieć co moglibyśmy poprawić aby sprostać Twoim oczekiwaniom).